Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti v mé nabídce

Atraktivní stavební pozemek, 545m2 - Horní Planá.

cena v RK
Celkem 9 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Ing. Silvie Šťovíčková
telefon: +420725336599
info@prehledrealit.cz

Atraktivní stavební pozemek, 545m2 - Horní Planá.

Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

PRODÁNO! Atraktivní stavební pozemek, v slunném jižním svahu, s výhledem na vodní nádrž Lipno, obec i okolí (za příznivého počasí výhled na Alpy). Pozemek je dle územního plánu v zastavitelné ploše s kódem BI – bydlení individuální. Dle textové části územního plánu je tato plocha určená ke stavbě rodinného domu a souvisejících staveb dopravní a technické infrastruktury (to znamená sjezd a zpevněné plochy a dále přípojky vody, elektřiny a kanalizace). Nepřípustné využití je umisťování a odstavování obytných zařízení (například mobilních domů, maringotek, karavanů, obytných přívěsů a podobně). Dále je pozemek v ploše PR2. Pro tyto plochy je stanovena zastavitelnost maximálně 25%, je zde přípustné jedno nadzemní podlaží s možností podsklepení zapuštěnými sklepy a využití podkroví. Podkroví s nadstavbou max. 0,8 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží, přičemž v celém řešeném území jsou stanoveny na hlavních objektech šikmé střechy se sklonem 15°-45°. Ploché střechy jsou přípustné pouze na doplňkových stavbách (např. garáž, pergola, sklad a podobně).
Celé území obce se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava, zároveň je zde k dispozici kompletní občanská vybavenost. Okolí se pyšní nádhernou, čistou přírodou i ovzduším. Lipensko je atraktivní celoročně, je možné zde provozovat – cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, rybaření, houbaření, paintball. V létě vodní sporty, jachting. V Horní Plané je také písčitá pláž pro letní slunění a koupání, nedaleko pláže naleznete i přívoz pro auta, cyklisty i pěší. Zima je pak ideální na bruslení, lyžování a běžky..

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2022-09-07_parc_HorniPlana
Operace:
Prodej
Adresa:
Horní Planá
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
545 m2
Umístění objektu:
klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 46' 9.235"N, 14° 01' 47.019"E

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Pro své klienty se vždy snažím zajistit dokonalý servis. Připravím Vaši nemovitost k prodeji, nafotím profesionální fotografie, natočím videoprohlídku, zajistím inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech.

Mám zájem o spolupráci